Учні нашої школи разом із класними керівниками писали листи до наших захисників.
В своїх листах вони дякували за їхню мужність, відвагу, що не шкодують свого життя віддати за нас, за наше мирне небо, за нашу Україну. Щоб скоріше повертались додому живими.
Ці листи наших дітей захисники отримають через волонтерів.
Вихователі із вихованцями готували віршоване вітання із Днем Захисника. Героям країни, Воїнам світла, Захисникам України низький уклін і Слава!!!
1 жовтня Україна вперше відзначила День захисників і захисниць.
Ми великий славний народ, у якого є своя вистраждана історія, рідна материнська мова, чарівна милозвучна пісня, спільна молитва…..
Сьогодні, коли весь світ починає усвідомлювати, що у нашій країні, у центрі Європи йде війна і , що ми - українці боремося за цілісність і незалежність своєї рідної землі.
Ми впевнені, що завдяки таким Героям і Героїням, як наші захисники, на нас чекає Перемога.
Зі святом, наші незламні Воїни!
Нехай Пресвята Покрова береже вас завжди і всюди.
Але багато героїв не повернулися, хоч багато з них мріяли про мирну Україну і віддали за неї найцінніше – своє життя.
Учні нашої школи із педагогом – організатором Шупою О. О., заступник
... Читати далі »
І сьогодні в нашій школі відбувся святковий захід, присвячений Дню Вчителя, який підготували педагог - організатор Шупа о. О., вчитель музичного мистецтва Оліх Т. Б., заступник директора з виховної роботи Оліх О. О.
Учні дякували вчителям за їхню доброту, за їхні знання. за їхню щедрість, за терпіння, яке вони вкладають у душах дітей.
Слова вчителя назавжди збережуться в думках їхніх.
Вчительська праця -це не просто праця- це справжнісіньке покликання, до якого потрібно підходити тільки з відкритим серцем і всією добротою душі.
29 вересня 1941-1943 рр. День пам'яті жертв Бабиного Яру.
В нашій школі пройшов захід, який підготувала педагог - організатор Шупа О. О.
Ольга Олегівна розповіла, що за національною ознакою знищили все Єврейське населення Києва. Тільки одиницям вдалося вижити за чужими чи підробленими документами.
В німецьких донесеннях цю операцію німці назвали (велика акція). Голокост - це важка незагоєна рана в Україні в ІІ світовій війні.
Пам'ять про трагедію Бабиного Яру попри всі обставини завжди залишалася живою.
Сьогодні в Україні війна, знову російський антифашизм став головною загрозою і для євреїв у сучасній Україні та сприяв нарузі над пам'яттю про Голокост, російські війська обстрілюють Єврейські цвинтарі, навіть Бабин Яр.
Учням було продемонстровано художній фільм "Чужа молитва".
Мир, безпека й рівновага в Європі та світі можливі тільки після того, як Україна переможе у війні, а всіх злочинців буде покарано.<
... Читати далі »
Подорож - це не лише можливість відпочити і набратись нових вражень. Мандрівки роблять нас більш турботливими та освіченими, допомагають пізнати світ не за картинками із телевізора, а через себе.
27 вересня - Всесвітній день туризму. П'ятикласники разом із вихователем Володимирою Войціховською під час бесіди пограли у пізнавальне лото "Подорожуймо разом" та здійснили невелику подорож вздовж річки Млинський Потік протяжністю 5 км.
Мрії — це яскраві образи в нашому внутрішньому світі, що сприймаються як реалістичні й фантастичні, недосяжні або цілком можливі для втілення. Кажуть, що історія людства є історією великих мрійників, адже відкриті материки, доленосні винаходи, геніальні твори мистецтва — все це починалося з мрій, які спершу здавалися дивними чи нездійсненними. Сучасна психологія визнає, що мріяти корисно — це дозволяє людині наповнюватися позитивними емоціями та моделювати бажаний варіант свого майбутнього. Також існує свято, яке називається Всесвітнім днем мрії — його щороку відзначають 25 вересня.
Отже, і вихованці 5 групи із своєю вихователькою Бурдаш Н. Б. наповнилися позитивними емоціями, а також їх великою мрією є швидка ПЕРЕМОГА!!!
Класоводом М. Б. Щербатюк була проведена гра - вікторина " Знай правила дорожнього руху"
Тема бесіди: Правила безпеки під час переходу вулиці.
Марія Богданівна ознайомила учнів із місцями безпечного переходу проїжджої частини дороги, із дорожніми знаками. Також поставила за мету закріпити і актуалізувати знання учнів про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях, розвивати пізнавальні інтереси, уміння орієнтуватися на вулиці, виховання культури поведінки на дорозі.
Діти 3 - 4 класів були поділені на команди. Були обрані капітани.
Команди називалися "Пішоходи" та "Водії".
Для команд були завдання де вони з цікавістю їх виконували.
На завершення Марія Богданівна побажала дітям: " Пам'ятайте, що на дорозі не варто жартувати!"