Працювати добре всім –
І великим, і малим!
Творять руки всі дива,
й на очах все ожива
І дерева, і трава,
Сонце, небо і хмаринки,
Ще й із ґудзиків тваринки!
28 вересня в нашій школі було організовано виставку виробів з природного матеріалу, присвячену 30-ій річниці Незалежності України. У ній взяли участь учні разом із вихователями та класними керівниками . Метою виставки є розвиток творчості серед вихованців школи. Такі творчі виховні заходи допомагають пробудити в душі дитини любов до рідної природи, до своєї держави, бажання випробувати свої сили, сприяють вихованню творчої особистості.
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/s600x600/243922746_252093820202848_8811802084422978175_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=IIF3XSq5WVoAX_c14cx&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=a66d0bfaf947ded3fae7a0ee60794bcd&oe=617C0075)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/s600x600/243887542_252093870202843_2225465531099064535_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=GYGkpwuvUUwAX9zUgOd&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=bc44a21c595feb13095a72bd1d8b1dda&oe=617A92E0)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/s600x600/243916326_252093933536170_5915704989994268932_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=rnpBSRZSROEAX_lVyoZ&_nc_oc=AQkdmzO2zdDngbzh-tRE3R7KoVVWfnKuznn1FlrF0mHA1mjwEfVPHWz1Ao4tH8JX0Vg&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=d1dc996c63c2dc44b484b805bbf35377&oe=617CD61E)
|