Педагогічна праця нелегка. А тим паче, навчати та виховувати дітей з особливими освітніми потребами. Та ще й коли вони позбавлені батьківської опіки і для них потрібно бути не тільки вчителем, а й людиною з теплом у серці.
Щиро і сердечно вітаємо усіх - усіх працівників нашої школи із професійним святом – Днем працівника освіти, яке об’єднує всіх, хто допомагає дітям відкривати скарбницю знань, науки, мудрості. Саме ваша наполеглива праця, невтомний творчий пошук і велике терпіння та любов допомагають дітям та навчають їх.
Від щирого серця бажаємо вам здоров’я, творчого натхнення, мудрості, терпіння і впевненості у завтрашньому дні.
Щастя, добра, міцного здоров"я, благополуччя вам і вашим родинам!
![На зображенні може бути: квітка та текст](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/244334548_253327143412849_1196166661981380792_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=iyNMyJbiiUMAX9O_scL&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=2c960f814817ba5dfc5175393e4a9edf&oe=61822C02)
|