29 вересня 1941-1943 рр. День пам'яті жертв Бабиного Яру.
В нашій школі пройшов захід, який підготувала педагог - організатор Шупа О. О.
Ольга Олегівна розповіла, що за національною ознакою знищили все Єврейське населення Києва. Тільки одиницям вдалося вижити за чужими чи підробленими документами.
В німецьких донесеннях цю операцію німці назвали (велика акція). Голокост - це важка незагоєна рана в Україні в ІІ світовій війні.
Пам'ять про трагедію Бабиного Яру попри всі обставини завжди залишалася живою.
Сьогодні в Україні війна, знову російський антифашизм став головною загрозою і для євреїв у сучасній Україні та сприяв нарузі над пам'яттю про Голокост, російські війська обстрілюють Єврейські цвинтарі, навіть Бабин Яр.
Учням було продемонстровано художній фільм "Чужа молитва".
Мир, безпека й рівновага в Європі та світі можливі тільки після того, як Україна переможе у війні, а всіх злочинців буде покарано.<
... Читати далі »
Подорож - це не лише можливість відпочити і набратись нових вражень. Мандрівки роблять нас більш турботливими та освіченими, допомагають пізнати світ не за картинками із телевізора, а через себе.
27 вересня - Всесвітній день туризму. П'ятикласники разом із вихователем Володимирою Войціховською під час бесіди пограли у пізнавальне лото "Подорожуймо разом" та здійснили невелику подорож вздовж річки Млинський Потік протяжністю 5 км.
Мрії — це яскраві образи в нашому внутрішньому світі, що сприймаються як реалістичні й фантастичні, недосяжні або цілком можливі для втілення. Кажуть, що історія людства є історією великих мрійників, адже відкриті материки, доленосні винаходи, геніальні твори мистецтва — все це починалося з мрій, які спершу здавалися дивними чи нездійсненними. Сучасна психологія визнає, що мріяти корисно — це дозволяє людині наповнюватися позитивними емоціями та моделювати бажаний варіант свого майбутнього. Також існує свято, яке називається Всесвітнім днем мрії — його щороку відзначають 25 вересня.
Отже, і вихованці 5 групи із своєю вихователькою Бурдаш Н. Б. наповнилися позитивними емоціями, а також їх великою мрією є швидка ПЕРЕМОГА!!!
Класоводом М. Б. Щербатюк була проведена гра - вікторина " Знай правила дорожнього руху"
Тема бесіди: Правила безпеки під час переходу вулиці.
Марія Богданівна ознайомила учнів із місцями безпечного переходу проїжджої частини дороги, із дорожніми знаками. Також поставила за мету закріпити і актуалізувати знання учнів про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях, розвивати пізнавальні інтереси, уміння орієнтуватися на вулиці, виховання культури поведінки на дорозі.
Діти 3 - 4 класів були поділені на команди. Були обрані капітани.
Команди називалися "Пішоходи" та "Водії".
Для команд були завдання де вони з цікавістю їх виконували.
На завершення Марія Богданівна побажала дітям: " Пам'ятайте, що на дорозі не варто жартувати!"
Хай буде мир на цій землі - святій і рідній Україні…
21 вересня в Україні відзначають Міжнародний День Миру.
Учні нашої школи теж долучилися до цього свята. Вчителями і вихователями були проведені бесіди. Класні керівники разом з учнями підготували челендж « Всі ми хочемо миру!», а вихователі із вихованцями працювали над аплікаціями.
Мир – актуальне та значиме для українців слово. Як ніколи ми відчуваємо потребу в спокої злагоді, мирному небі над головою.
Мир це можливість нашим діткам спокійно вчитися, працювати, це впевненість у завтрашньому дні, у своєму майбутньому.
17 вересня в нашій школі пройшов захід під гаслом « Дякуємо за їжу ту, що маємо, бо інші того не мають».
Захід підготовлений вихователем Жуковською М. Б. разом із педагогом - організатором Шупою О. О. та заступником директора з виховної роботи Оліх. О. О.
Учні подивилися кінофільм про те, що у 15 країнах світу дітям загрожує голодна смерть. Загалом не отримують мінімального харчування необхідного для росту та розвитку в ранньому дитинстві щонайменше 40 млн. дітей. Серед причин погіршення ситуації, зростання цін на продовольства зумовлене війною в Україні, постійну посуху в деяких країнах. Через блокування українського експорту Росією на світову інфляцію найбідніші країни світу зіштовхнуться з голодом у наступному році.
Марія Богданівна вчила дітей бережливого ставлення до хліба, щоб вони берегли кожну його крихту. Бо хліб дається нам важкою працею, а зараз у воєнний час кров’ю наших захисників. Щоб діти не забували ніколи цих слів, зберегли
... Читати далі »
Яка прекрасна і велична наша українська земля! Ми дуже любимо свою землю. Невід’ємними частинами її багатства і краси, без яких нам не прожити, є квіти. І у нашій школі відбулося свято квітів та осінніх композицій.
Всі класні керівники і вихователі прийняли участь у цьому святі.
Квітів дуже багато, але всіх їх треба берегти, бо вони можуть зникнути з лиця землі. Квіти – це свого роду історія,яку потрібно знати.