Здоров'я для людини - одне з основних цінностей. Тож виховні години, які провели наші вчителі і вихователі " Ми за здорове харчування " не випадково.
Саме прислів'я говорить : "Хто до ста років хоче прожити, той правильно їсти повинен уміти".
Вчителі і вихователі нашої школи виховували в учнів потребу в здоровому способі життя, виформовували відразу до поганих звичок, навчали відповідально ставитись до свого здоров'я, допомагали усвідомлювати дітям , що здоровий спосіб життя - запорука нашого щасливого довголіття.
Як висновок, можна сказати, що треба бути відповідальним за своє здоров'я з молодих літ, зміцнювати і примножувати його!
Не розтринькуйте даремно цей безцінний скарб, дарований вам, Природою і вашими предками. Ваше здоров'я значною мірою залежить від кожного з вас. Бережіть своє здоров'я.
Колись, ще у сиву давнину, дороги були зовсім не такі, як сьогодні. Вони були витоптані ногами людей і більше нагадували широкі стежки, що слугували шляхами сполучення і засобом пересування з одного місця в інше. Кожна така дорога вела до осель, де жили люди. Згодом люди зрозуміли, що рівна дорога краща, ніж з горбами та ямами, бо по ній легше пересуватися. Тому почали вирівнювати стежки, що ними часто ходили дорослі та діти. Так з’явилися перші дороги. А коли люди приручили коней, винайшли колесо та зробили підводи, щоб їздити на них і вантажі возити, то дороги стали першою необхідністю. Тоді люди зрозуміли, що дорога потрібна рівна і тверда, щоб її не розмивали дощі, а отже, і не ламалися колеса. Згодом вони почали прокладати дороги з твердим покриттям, тобто з каменю, щоб їздити по них було безпечно, щоб не перекинутися самим і не перекинути вантаж. По таких дорогах їхали кіньми, йшли пішки люди. На них не було жодної розмітки і призначалися вони для всіх одразу. Перші доро
... Читати далі »
Значення книги в наші дні надзвичайно велике. Книги розповідають нам про історію нашої держави, про життя народів різних країн, про видатних учених і мандрівників, досягнення науки і техніки, далекі планети, рослини і тварин, які оточують нас і яких ми не бачили.
Книга вчить нас розуміти, цінувати працю дорослих, допомагає обрати шлях у житті. У багатьох відомих людей у житті були книги, що вони любили понад усе. Герої цих книг надавали їм сили, натхнення, допомагали виховувати волю, формували характер справжньої людини.
Книжки — як люди: народжуються, живуть, старіють і навіть помирають. Для хворих людей є поліклініки, лікарні, санаторії. Для хворих книг також є спеціальні лікарні. Тільки називаються вони інакше: палітурними і реставраційними майстернями. А в першій групі, у бібліотеці, працює «Книжкова лікарня». У ній лікують хворі книги.
Однак усі лікарі знають: будь-яку хворобу легше попередити, ніж лікувати. І радять берегти здоров&rsqu
... Читати далі »
Доброта та милосердя – завжди були пріоритетами українців. Поруч з нами живуть беззахисні тварини. Вони свійські, домашні, дикі, безпритульні. Багато хто називає тварин нашими меншими братами. Звичайно ж, якщо врахувати той факт, що тварини в чомусь іноді можуть бути більш кмітливі, ніж ми, або ж для них навколишнє середовище більш зрозуміле, ніж нам, то їх можна було б назвати нашими старшими братами.
Всесвітній день тварин відзначається щороку 4 жовтня - це привід не тільки згадати про домашніх улюбленців та диких особин, а й замислитися про екологічну ситуацію у всьому світі. Адже через зміни клімату, вирубку лісів не тільки гинуть представники фауни, а й зникають цілі види.
Вихователь 5 групи Хомик Г. Г. провела із вихованцями бесіду: "Даруй тепло свого серця".
В недільний день до нас прийшов наш випускник, а сьогодні наш Захисник Підданюк Юра.
Він розповів нашим вихованцям про те, що українські воїни щодня героїчно захищають рідну землю від російських окупантів.
Вони гідно продовжують справу своїх славних попередників – борців за волю України.
Він приніс із собою прапор військової частини, де він служить з підписами його побратимів.
Наші учні подякували Юрі і всім воїнам, за захист нашої України, за нас. Листи, які виготовляли з класними керівниками, а також в подяку вихованці розписали червоно – чорний прапор словами – підтримки передали Юрію, де після відпустки Захисник передасть хлопцям у своїй частині.
Нехай життя наших захисників стане вічним прикладом мужності та відваги, прикладом терпіння та героїзму.
Учні нашої школи разом із класними керівниками писали листи до наших захисників.
В своїх листах вони дякували за їхню мужність, відвагу, що не шкодують свого життя віддати за нас, за наше мирне небо, за нашу Україну. Щоб скоріше повертались додому живими.
Ці листи наших дітей захисники отримають через волонтерів.
Вихователі із вихованцями готували віршоване вітання із Днем Захисника. Героям країни, Воїнам світла, Захисникам України низький уклін і Слава!!!